איך לבחור עורך דין נדל"ן בתהליך רכישת נכס?

תוכן עניינים

בשעה טובה הגעתם לרגע המיוחל, החלטתם לקנות בית ואתם עומדים בפני עסקת חייכם. רגע לפני ביצוע עסקת הנדל”ן הגורלית וטרם קבלת ההחלטה החשובה והמכריעה, רצוי להבין את המשמעות של רכישת נכס על כל היבטיה.

חתימת חוזה לרכישת בית הינו רגע קריטי ובעל משמעות רבה, מחד עסקת נדל”ן יכולה לחסוך כסף רב לרוכשים ולהטיב עימם, אך מאידך עלולה לגרום לנזק רב, הפסדים כלכליים ועוגמת נפש.

רכישת בית נחשבת לאחת מהעסקאות המהותיות והקריטיות שאנשים יכולים לבצע במהלך חייהם. עסקת נדל”ן דורשת השקעה כספית גבוהה במיוחד, לצד תהליך מורכב של לקיחת משכנתא ותשלומים רבים לרשויות.

 תהליך עסקת נדל”ן מורכב מפרמטרים רבים כגון: ביורוקרטיה, הון עצמי, ידע ביטוחי, מיסוי מקרקעין, בדיקת רישום זכויות בטאבו.

עסקה שכזו מצריכה עורך דין נדלן בעל ידע רב .

אז טרם ביצוע עסקת חייכם, חשוב שתהיו מודעים לעובדה שעסקת נדל”ן טומנת בחובה השלכות קריטיות על חיי הרוכשים – לטוב ולרע. יתרה מכך, עסקת נדל”ן רשלנית עלולה להערים קשיים, לטמון מלכודות, לגרור קנסות במאות אלפי שקלים ולהותיר את הרוכשים כשידם על התחתונה.

על כן, אם חשוב לכם לבצע עסקת נדל”ן כדאית, בטוחה, נבונה ואחראית על כל היבטיה וסעיפיה – חשוב ואף קריטי שתבצעו את תהליך רכישת הנכס אך ורק בליווי צמוד של עורך דין נדלן מנוסה המתמחה בתחום המקרקעין.

באיזה שלב בעסקה נפנה לעורך דין נדל”ן מומחה?

אם אתם בתהליך רכישת בית ואתם לא עורכי דין שמתמחים במקרקעין – אז כדאי לכם לפנות לעו”ד נדלן מנוסה בתחום כבר בשלבים המוקדמים של עסקת הנדל”ן.

Businesswoman looking through a magnifying glass to contract

קבלת ייעוץ וליווי צמוד של עורך דין מקרקעין מקצועי בתחילת הדרך וטרם חתימת הסכם מכר ורכישה – ימזער בצורה ניכרת את הסיכונים הכרוכים במסגרת חוזה רכישת בית, יעגן את מלוא זכויותיכם וישמור עליכם מפני אירועים בלתי צפויים המעוגנים בחוק, וזאת תוך בדיקה קפדנית ויסודית של כל הפרטים אודות הנכס הרשום כגון:

על שם מי קיים רישום זכויות בטאבו? האם יש חובות ועיקולים על הבית? הוצאה לפועל? האם יש רישום הערת אזהרה בטאבו? חכירה?  חובות ותשלומים לרשויות? האם ישנן תוכניות פיתוח? האם קיים צו הריסה? האם ישנן חריגות בניה? ועוד.

רק כדי לסבר את האוזן, יש לא מעט אנשים שנכוו בעבר מענייני חוזה מקרקעין רשלני ונאלצו לשלם פיצויים בגין הפרת חוזה על סך מאות אלפי שקלים, למעשה הם נותרו ללא בית ועם חובות עצומים וזאת בעקבות טעויות הנובעות מחוסר ידע בתחום. ברוב המקרים, הפרת חוזה רכישה נגרמת בעקבות חוסר ידע ובהקלת ראש במורכבותן של עסקות הנדל”ן הסבוכות – המתבצעות בקלילות הדעת, באופן עצמאי וללא ליווי עורך דין נדלן המתמחה בתחום.

ליצירת קשר עם עו"ד עמית סלע התקשרו
052-599-3204 או שלחו פרטים:

עורך דין נדל”ן מנוסה עושה את כל ההבדל!

בבואכם לבחור עורך דין מקרקעין שילווה אתכם בדרך לרכישה המיוחלת, עליכם לוודא כי עורך הדין שבחרתם הינו עורך דין נדלן מומחה ובעל רזומה וניסיון עתיר שנים בליווי עסקאות מקרקעין דומות.

בנוסף, חשוב לברר מול אותו עורך דין מקרקעין מה הניסיון שלו בתחום, האם טיפל בעבר בעסקאות נדל”ן דומות ואף לבקש המלצות אודותיו. בחירת עורך דין נדלן נחשבת להחלטה הרת גורל שעליכם לקחת אותה בכובד ראש.

חשוב לציין כי קיים הבדל מהותי בין בחירת עורך דין מקרקעין בעל ניסיון, ידע ומוניטין בתחום לבין בחירת עורך דין ללא מומחיות וידע בתחום הנדל”ן.

ההחלטה אודות עורך דין נדל”ן שילווה אתכם בעת תהליך ביצוע העסקה – תקבע דה פקטו האם העסקה שביצעתם היא עסקה נבונה ומיטבית בעבורכם או שמא “חתול בשק” של חובות, עיקולים, הפסדים כלכליים, סחבת ביורוקטית, רשלנות ועוגמת נפש.

עורך דין נדלן עמית סלע

תזכרו שאתם זקוקים לייצוג הולם בתחום ולעורך דין מקרקעין מקצועי, מנוסה ומומחה. חוקי המקרקעין מכילים בתוכם דקויות רבות הדורשות דקדקנות ומקצוענות – לכן חשוב לבצע את כל שלבי העסקה השונים בליווי עורך דין נדלן מנוסה- בצורה שקולה, נבונה, מחושבת ובטוחה ולא בחיפזון ובקלילות דעת שעלולים לגרום לכם לאוזלת יד ומפח נפש.

עמית סלע – עורך דין נדל”ן ומקרקעין בעל ניסיון ומוניטין רב שנים

עורך דין הנדלן עמית סלע, הינו עורך דין מקרקעין בעל ניסיון עשיר בביצוע עסקאות  נדלן עד לרישומן בטאבו ומאופיין כעו”ד נדלן המוביל בתחומו.

עו”ד עמית סלע, נחשב לשם דבר בעולם הנדל”ן המורכב והסבוך, וזאת הודות לניסיון רב השנים, לביצוע אלפי עסקאות בתחום הנדל”ן (לרבות קבלנים, דירות יד שניה, קומבינציה ועוד). הידע המשפטי הנרחב  שצבר בתחום הנדלן ובפרט בתחום ההתחדשות העירונית ותמ”א 38 , וכן בליווי עסקאות הנדל”ן  מהגדולות במשק בשנים האחרונות כגון :

  • ליווי משפטי (מכירה ורכישה) של מרכזים מסחריים וקניונים בישראל כגון – ייצוג בעסקת מכירת דיזנגוף סנטר.
  • ליווי עסקאות נדל”ן בתחום עסקאות קומבינציה, דירות יד שניה, קבלנים ועוד.

עורך דין מקרקעין עמית סלע הוא כל מה  שאתם צריכים לעסקה מצוינת – הוא מכיר את תחום המקרקעין והנדלן על בוריו, ובתרומתו האדירה ללקוחותיו בעת ביצוע עסקת חייהם  בכדי שיצאו נשכרים, כשידם על העליונה עם עסקת נדלן מנצחת.

בנוסף, לצד הניסיון והמוניטין המכובד כעו”ד נדלן עמית סלע יספק לכם שירות אישי, איכותי ואוזן קשבת. הליווי המקצועי והמסור שתקבלו – יקנה לכם ביטחון ושלווה לאורך התהליך, מרגע תחילתו ועד לסופו הליווי יבוצע תוך קפדנות על כללי האתיקה, דיסקרטיות, שירות אדיב המותאם באופן אישי התקשרו עכשיו 03-9108111

שיתוף :

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
עו''ד עמית סלע

עו''ד עמית סלע

עו״ד עמית סלע, עו״ד בכיר בתחום הנדל״ן, התכנון ובניה והתחדשות עירונית מזה כ-20 שנים, שותף בכיר (בעבר) באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל. עמית הינו מוסמך כמבקר פנים מטעם אוניברסיטת חיפה בהצטיינות יתרה וכן חבר בועדת מקרקעין של לשכת עורכי הדין.

דילוג לתוכן